Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Akbank Axess ürün ihtiyaçlara anında cevap veren, taksitli veya nakit alışveriş yapmanın yanı sıra, nakit avans özelliğiyle paraya ihtiyaç duyduğunuzda, kredi verme özelliği taşıyan bir kredi kartıdır. Tüm hizmetlerden hem yurtiçinde hem de yurtdışında yararlanmanızı sağlar. Harcama yaptıkça ise Chip-para kazanırsınız. Akbank kredi kartları, Akbank kredi kartı özellikleri ve Akbank kredi kartı başvurusu ile ilgili öğrenmek istediğiniz her şeyi makalemizin içeriğinde bulacaksınız.

Akbank Kredi Kartı Özellikleri

Akbank’tan Axess kredi kartının sunduğu fırsatlar ve avantajlardan yararlanarak alışverişlerinizi bedavaya getirirsiniz. Kullanırken kazandıran kart özelliği ile her 1 chip-para 1 TL’ye denk gelir. Biriken paralarınızı Akbank POS cihazlarının bulunduğu her yerde özgürce kullanırsınız.

Acil nakde ihtiyaç anında kart limitinden karşılanabilir. Anında kredi özelliği sayesinde 48 aya varan taksit seçenekleriyle, internet, mobil veya ATM’den hemen para çekebilirsiniz. Hesabınızda para olmasa dahi Akbank kredi kartının havale ve EFT özelliklerinden yararlanıp, tüm ödemelerinizi hızla gerçekleştirme imkanına sahipsiniz.

Akbank Axess kart kullanıcıları SMS ile kredi başvurusunda bulunarak 3 ay vadeli, %2,25 faiz oranıyla, anında 500 TL kredi onayı alabilirler. Başvuru için 5990’a PARA yazıp, kartın son 6 hanesini de yazarak SMS atmanız yeterlidir. Ayrıca peşin yapılan harcamalar bütçeyi aşıyorsa, taksit isteyip uygun faiz oranıyla işleminizi taksitlendirebilir veya borcunuzu erteleyebilirsiniz.

Düzenli olarak Akbank müşterilerine çeşitli alışveriş noktalarında kampanyalar hazırlamaktadır. Bu sayede bankanın müşterileri pek çok alışverişinde indirimlerden yararlanır. Faturalarını Axess karta otomatik ödeme talimatı verenler ise bol bol Chip-para kazanıyor.

Akbank Kredi Kartları

Kart başvurusunda bulunmadan önce Akbank kredi kartları hakkında bilgi sahibi olmanızda fayda var. Bankadan 3 farklı özellikte kart seçimi yapılabilir. Alışverişlerinde Chip-para kazanmak isteyenler Axess kredi kartı, aidatsız kart özelliğinden yararlanmak isteyenler Akbank Free Kart tercih edebilir. Ayrıca sık sık seyahat ediyorsanız mil-puan kazanmak için Akbank Wings kart tam size göredir.

Akbank Kredi Kartı Başvurusu

Kart başvuru yaparak, Akbank müşterisi olun veya olmayın, onay alan kartınız adresinize en kısa sürede ulaştırılır. Şubeye gitmenize gerek kalmadan başvurunuz değerlendirilir ve sonucu SMS ile bildirilir. Akbank kredi kartı başvurusu internet bankacılığı, mobil bankacılık üzerinden ve bankanın web sitesinden form doldurarak yapılabiliyor. Talep ettiğiniz kartı başvuru sırasında belirtin, kartınız basılıp adresinize ulaştırılsın.

Akbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

Axess kredi kartlarının tüm özelliklerini taşıyan, Akbank öğrenci kredi kartı Axess exi26 için ilk yıl kart aidatı alınmaz. Sonraki yıllarda ise 20 TL kart ücreti yansır. 50 TL ve üzeri alışverişlerinde, öğrenciler bankayı arayarak harcamalarını 3 ay faizsiz taksitlendirme imkanından yararlanır. Taksit özelliğinden 4-12 ay vadede yararlanmak istenilmesi halinde ise bankanın uygun faiz oranıyla işleme alınır.

Akbank Axess kredi kartında olduğu gibi öğrenciler de 500 TL SMS Para hizmetinden 3 ay vade ile yararlanabilir. Taksitli veya nakit avans çekebilirler. Ayrıca faturalarını otomatik talimat vererek Chip-para kazanarak, istedikleri üye işyerlerinden harcayabilirler.

Avantajlı özelliklere sahip Akbank kredi kartı başvuru yapmak için bankanın tüm kanalları (internet bankacılığı, mobil bankacılığı, 444 25 25 çağrı merkezi, web sitesi veya şubeler) tercih edilebilir. Banka müşterisi olmayan kişiler, Akbank web sitesi üzerinden karta hemen başvurabilir, onay alınması halinde, şubeye gitmeden kart adrese teslim edilir.

Akbank Kredi Kartı Şifre Belirleme

Bankanın tüm kartlar için şifre almak istenildiğinde, KKSIFRE yazarak bir boşluk bırakıp, kartın son 4 hanesini yazarak 4425’e SMS atmak yeterlidir. Ayrıca çağrı merkezini arayarak da kart şifresi belirlenebilir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir