Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Gelirin üstünde harcama yapmak gerektiğinde, kredi kartları hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bilinçli bir şekilde kullanımı yapılırsa, bütçemizden fazla ödeme gerektiren harcamaları, taksitli veya ertelemeli olmak üzere bir sonra dönemlere aktarmamızı sağlıyor.

Kredi kartları kullanıcı sayısı oldukça fazla olmasına rağmen halen başvuruları ve talebi de sayıca fazla olan bir üründür. Bankalara yapılan kart başvurusunun olumlu değerlendirilmesi, doğru yönlendirmelerle anında kredi kartı sahibi olmanızı sağlayacaktır. Makalemizde anında kredi kartı veren bankaları ve anında kredi kartı onayı alabilmek için takip etmeniz gereken adımlara yer verilmiştir.

Anında Kredi Kartı Almak Nasıl Mümkün Olur?

Bankaların finansal destek ürün kredi kartları, taksitlendirme, öteleme, anında kredi ile nakit ihtiyacına karşılık verme gibi avantajlara sahip. Gerekli zamanda doğru kullanımla kartlar yaşam kalitesini artıracak harcamaları yapmamıza imkan tanıyor. Kredi notunuz düşük değil ve hizmetten yararlanmak istiyorsunuz fakat başvurularınız olumsuz mu değerlendiriliyor? Öyleyse başvuru sırasında yapılması gerekenlere dikkat etmelisiniz.

Bankalar, müşterilerinin yasal takibi olmaması halinde kart başvurularını olumlu değerlendirmeye çalışıyor. Ancak kişiler başvuru formu doldururken tedirgin oluyor ve istemeden bazı bilgilere yanlış beyanda bulunabiliyor. Örneğin; aylık net gelir bilgisinin olduğundan fazla gösterilmeye çalışılması halinde, banka müşteri portföyünü inceliyor, yanıltmaya yönelik başvuru olarak düşünüp, olumlu değerlendirme yapmıyor. Kısacası, tüketiciler başvuru sırasında doğru ve eksiksiz bilgi paylaştığında, anında kredi kartı onayı alabiliyor.

Anında Kredi Kartı Veren Bankalar

Kart başvuruları sisteme alındıktan kısa bir süre içerisinde sonuçlanır. Olumlu değerlendirilmesi halinde ise bir hafta, on gün içerisinde kart basılır ve sahibine ulaştırılır. Bazı bankalar ise olumlu sonuçlanan başvurulara istinaden anında kredi kart basım işlemini gerçekleştirir ve hemen şubeden alınabilir.

ING Bank Anında Kredi Kartı

ING Bank’ın Bonus Card ürünü için başvurular şubeden yapıldığında, 5 dakika gibi bir sürede basılır ve anında kredi kartınızı alırsınız. Hızlı bankacılık hizmeti için banka müşteri temsilcisi başvuruyu alır. Onaylanmasının ardından dakikalar içerisinde kartı yalnızca kimliğinizle edinip, kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kartın, merkez şubeden gönderilmemesi nedeniyle üzerinde kart sahibinin ad ve soyadı bilgisi bulunmaz. Dilerseniz siz harcama yapmaya devam ederken, isminizin yazılı olduğu kart için ING Bank’ın çağrı merkezini arayarak, 5 TL karşılığında talep edebilirsiniz.

Şekerbank Anında Kredi Kartı

Başvurularını SMS, internet veya telefon bankacılığı üzerinden yapanlar, olumlu sonuç aldıklarında, en kısa süre içerisinde kartlarını kullanmaya başlıyor. Bankanın 3 farklı kredi kartı bulunuyor. SMS ile Şeker Bonus kart başvurusunu yaparken BONUS yazıp T.C. kimlik numaranızla birlikte 1953’e göndermelisiniz. Bütçem Benim isimli kart için BUTCEM, ücretsiz Şeker Kart içinse SEKERKART yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaranızla birlikte yine 1953’e SMS atabilirsiniz.

İş Bankası Anında Kredi Kartı

İş Bankası anında kredi kartı hızlı başvurusu bankanın websitesi üzerinden alınıyor. Ayrıca değerlendirmenin çabuk sonuçlanması için ek bilgileri içeren form da online olarak doldurulmalıdır. Böylece kişisel veriler sisteme otomatik ve hızla işlenecek, analiz yapılmasının ardından, onaylanan kart anında adresinize gönderilecektir.

Halk Bankası Anında Kredi Kartı

Paraf kart başvurunuzu tamamladıktan sonra sonucunuzu Halkbank İnternet şubesinden hızla öğrenebilirsiniz. Hemen başvuru yapmak için PARAF yazıp T.C. kimlik numarası ve gelir bilgisi aralarında boşluk bırakarak 3452’ye SMS atabilirsiniz.

Akbank, Vakıfbank, HSBC, TEB, QNB Finansbank, Garanti Bankası da yukarıda belirtilen bankalara ek, hızlı başvuru alan ve anında kredi kartı basarak, adrese gönderim yapan diğer bankalardır. Hemen kart sahibi olmak istiyorsanız ING Bank’ın 5 dakikada hizmet verdiği BONUS Card için şubelerine uğrayabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir