Bonus Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşterilerinin ihtiyaçlarına özel kullanım özellikleri değişen, Garanti Bankası’nın Bonus kartları, hem alışveriş sırasında hem de alışveriş sonrasında sayısız kampanyalar ve avantajlar sunuyor. Yıl içerisinde müşterisine bedava harcama, ücretsiz nakit avans ve daha fazlasını kazandırıyor. Bonus’un taraftar kredi kartları ise alışveriş yaparken takımına destek olmak isteyenlerin tercih ettiği ürünlerdir.

Bonus kredi kartına aidat ödemek istemeyenler için de özel ürünleri mevcut. Kartın kazandıran kampanyalarından ücretsiz yararlanmak isteyenler, Bonus kredi kartı başvurusu sırasında Flexi kart talep etmelidir. Türkiye’de en çok tercih edilen kredi kartı Bonus hakkında bilgi almak ve başvuru yapmak için makalemizin detaylarını inceleyebilirsiniz.

Bonus Kredi Kartı Avantajları

Bonus kredi kart kullanıcıları yaptığı harcamaları rahatlıkla ödeyebilsin diye, Garanti Bankası oldukça fazla kampanyalar sunuyor. Bu kampanyalar arasında ekstra atlat, işlem ertele, işlem taksitlendir, Bonus kart sahiplerinin en çok tercih ettiği hizmetlerdir.

Ekstra Atlat: Kredi kartı ekstresi kesildikten sonra, yalnızca asgari tutarı ödeyerek, kalan borç tutarı bir sonraki ekstre dönemine ertelenebiliyor. Böylece gecikmelerden dolayı oluşabilecek kredi notu düşme derdi yaşamazsınız.

İşlem Ertele: Alışveriş sırasında peşin yapılan 100 TL ve üzeri harcamalar, talep edilmesi halinde 1, 2 veya 3 ay sonraya ertelenebiliyor. Bu işlemden ücret alınmazken, ertelenen işlem tutarına %2,25 faiz yansıtılır. Fakat ödemekte zorlanacağınız bir işlemse, bütçenizi rahatlatmak için oldukça yararlı bir kampanyadır.

İşlem Taksitlendir: 100 TL ve üzeri tek çekim alışverişlerin, Garanti Bankası ile iletişime geçilmesiyle, 2 ile 11 ay taksit seçenekleriyle sonradan taksitlendirme işlemidir. Peşin ödediğiniz alışveriş bütçenizi aşıyorsa üzülmeyin, Bonus kredi kartı özel kampanyasından yararlanın ve ödemenizi kolaylaştırın.

Ücretsiz Taksitli Nakit Avans: Nakde mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Garanti Bonus kredi kartı ile işlem ücreti ödemeden taksitli nakit avans çekebilirsiniz. Kart limitinden %2,25 faiz oranı ve 5-12 ay taksit imkanıyla sunulan bu hizmetten 10.000 TL’ye kadar yararlanabiliyorsunuz.

Bonus kredi kartı kampanyaları yalnızca bunlarla da sınırlı değildir. Hesabınızda paranız olmadığında karttan EFT veya havale yaparak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca Garanti Bankası’nın anlaşmalı mağazalarından sayısız indirimler kazanırsınız.

Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın tüm Bonus kartlarına Alo Garanti (444 0 333), internet şubesi veya tüm banka şubelerinde başvuru yapabilirsiniz. Bonus kredi kartı yıllık kart ücreti 124 TL olup, tüm kampanyalardan ücretsiz olarak yararlanmanızı kolaylaştırır. Başvurusu onaylananlar, banka şubesine gitmelerine gerek kalmadan, kartlarını kuryeden teslim alabiliyorlar. Kartın kullanıma açılmasından sonra 1-2 ay içerisinde kart kullanım bedeli yansır. Sonraki yıllarda ise aynı tarihlerde ekstrede borç görüntülenir.

Garanti Bonus ailesinden Gold kartı kullanmak isteyenlere yansıtılan kart ücreti 144 TL’dir. Bonus Platinum kart içinse 162 TL yıllık kart aidatı alınır.

Bankanın en çok bonus kazandıran ve ayrıcalıkları en fazla olan ürünü ise Bonus Americam Express kredi kartıdır. Kartınızla alışveriş yaptıkça ayda ekstra 35 TL bonus kazanırsınız. Yılda ise diğer kartlara ek 420 TL daha fazla kazancınız olacaktır. Ayrıca American Express kredi kartı kullanıcıları, kart işlemlerini İş Bankası, Denizbank, TEB ve Vakıfbank noktalarından işlem yapabiliyor. Bu kartın aidatı ise 162 TL’dir.

Garanti Flexi kredi kartının kullanım bedeli bulunmamaktadır. Kart aidatı ödemek istemeyenler Flexi kart başvurusunda bulunmalıdır. Ayrıca öğrenciler de Bonus kredi kart başvurusu yapabilir. Bonus Genç kredi kartı da aidatı olmayan bir üründür. Harcadıkça hediye paralar kartta birikir. Ayrıca restoran ve kafelerde ekstra bonus kazanma fırsatları da sunulmaktadır.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul

Tel:+90 212 318 18 18

Faks: +90 212 318 18 88

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir