En Avantajlı Kredi Kartları

Yeni bir kredi kartı başvurusunda bulunmak istiyorsunuz fakat hangi bankadan kullanmak istediğinizden emin değilsiniz. İşte tam da sizin için en avantajlı kredi kartı ürünlerinden bahsedeceğiz. Bu sayede kendinize uygun bir kredi kartı bulabilir, hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Bankaların kredi kartı özelliklerini incelediğimizde, her birisinin farklı avantajlar sunduğunu ve farklı ayrıcalıklara sahip olduğunu görüyoruz. Kimi bankalar müşterilerinin harcamalarıyla orantılı olarak tüm alışverişlerde kullanılabilecek puan verirken, kimisi taksitli alışveriş seçeneği sunuyor. Kimi banka geciken kredi kartı ödemeleri için faiz almazken, kimisi esnek hesap sunarak, kart limitinin bittiği durumda bile harcama özelliği sunabiliyor. Bu özellikleri inceleyerek, kendinize uygun avantajlı kredi kartını öğrenebilirsiniz.

Avantajlı Kredi Kartları ve Bu Kartların Özellikleri

Ev hanımları, düzenli bir gelire sahip olan kişiler, geliri olmayanlar ve öğrenciler için farklı kredi kartları sunan birçok banka mevcuttur. Bankalar ayrıca meslek grupları ve taraftar grupları için de özel kart seçenekleri sunabiliyor.

İş Bankası Kredi Kartı

Ülkemizde yıllık kredi kartı aidatı almayan bankalar arasında bulunan İş Bankası, müşterilerine çeşitli kampanyalar sunuyor. Taksitli alışveriş imkanı, öğrenciler için çeşitli ayrıcalıklar ve otomatik ödeme talimatı ile ödemelerinizi zamanında sizin adınıza gerçekleştirir. İş Bankası kredi kartı başvurusunda bulunmak için isbank.com.tr’yi ziyaret ederek dilediğiniz zaman online başvuru yapabilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı

Listemizde en avantajlı kredi kartlarından birisi olarak değerlendirdiğimiz Garanti Bankası Kredi Kartı’ndan bahsetmek istiyoruz. Garanti Bankası Bonus Kart’ın 14’tan fazla kart seçeneği bulunuyor. Öğrenciler, taraftarlar ve meslek sahipleri harcamaları için bonus puan kazanırlar. Bu kazandıkları bonus puanları ile hem takımınıza destek olabilir hem de harcamalarınızda kullanabilirsiniz. Bonus kart özel sağlık indirimleri sunmaktadır. 18 yaşını doldurmuş her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı Garanti Bankası’nın resmi web sitesi aracılığı ile veya SMS ile başvuruda bulunabilirler.

QNB Finansbank Kredi Kartı

QNB Finansbank, kredi kartı müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Bu avantajlardan en önemlisi müşterilerin dilediği zaman nakit avans çekebilmesidir. Belgesiz ve kefilsiz olarak sunulan nakit avans özelliği sayesinde, kredi kartınızda limit olmadığı durumda veya kredi kartı borcunuzu ödemede güçlük çektiğiniz durumda oldukça avantajlıdır. Düşük faiz oranları ve taksitli ödeme seçenekleri ile çekmiş olduğunuz nakit avansı ödeyebilirsiniz. Ayrıca emekliler, öğrenciler ve ev hanımları için özel kredi kartları mevcuttur. Bunun yanında sağlık sektöründe çalışanlar için birçok ayrıcalık sunulmaktadır.

Ziraat Bankası Kredi Kartı

Bildiğiniz üzere bankalar, anlaşmalı iş yerlerinden yapılan kredi kartı harcamalarında birçok avantaj sunuyor. Türkiye’de en fazla anlaşmalı iş yerine sahip olan banka 200.000’den fazla Maksimum Kart üyesi iş yeri ile Ziraat Bankası’dır. Nakit avans çekme özelliği bulunuyor ve diğer bankalara göre faiz oranları oldukça cezbedici. Aylık faiz oranı %1,65 seviyesinde. Çiftçiler için tarım harcamalarında avantajlı kampanyalar ve taksitli ödeme seçenekleri sunuluyor. Bunların yanı sıra öğrenciler için birçok farklı avantaj sunuluyor. Ziraat Bankası Kredi Kartı başvurusunu ATM’lerden gerçekleştirebilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası, kredi kartı müşterilerine nakit avans sunan bankalardan birisi. Tüm harcamalar için World puan kazanma imkanı bulunuyor. Yapı Kredi ile Evkur, SSK, Bağ-Kur, Vergi Ödemeleri, Fatura Ödemeleri gibi çeşitli ödemelerinizi gerçekleştirebilir, dilerseniz tüm bu harcamalarınızı otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Peşin yapılan tüm alışverişlerde 3 aya kadar erteleme imkanı da bulunuyor. Ayrıca taksitli alışveriş seçeneklerinde, iş yerinin taksit sayısına ek olarak 3 taksit daha yapılabilmektedir. Bu sayede özellikle yüksek tutarlı alışverişlerinizde 6 aya kadar taksit yaptırabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir