Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizin bankacılık alanındaki öncülerinden olan Enpara, müşterilerine birçok avantaj sunuyor. Özellikle havale ve eft masraflarının ortadan kaldırılmasıyla gündeme gelen Enpara, şimdi de aidatsız kredi kartı özelliğiyle adından bahsettirmeyi başarıyor. Kredi kartlarından aidat almadığı gibi, aidat verme özelliği taşıyor.

Enpara müşterisi olmak çok kolay. Dakikalar içerisinde online sistemleri kullanarak, birkaç bilgi ile kolaylıkla kredi kartı müşterisi olabilirsiniz. Yazımızın devamında sizlere enpara kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, enpara kredi kartı özellikleri ve enpara kredi kartı avantajlarından bahsedeceğiz.

Enpara Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Finansbank’ın bir yan kuruluşu olan enpara.com’un kredi kartına başvuruda bulunmak için, internet veya cep şubesini kullanabilirsiniz. İnternet tarayıcınızdan enpara.com adresine gidip, “Ürünler” sekmesi altında yer alan “Kredi Kartı” menüsüne ve buradan da karşınıza çıkan sayfanın sağ üst kısmında yer alan “Hemen Başvurun” butonuna tıklamalısınız. Başvuru amacınızı belirtecek olan maddeyi seçmelisiniz. Burada 4 farklı madde karşılıyor olacak. İlk madde EFT, havale gibi işlemlerde ücret ödememek, ikinci madde yıllık aidatsız olma özelliği taşıması, üçüncüsü birikimler için yüksek faiz oranı sunması ve dördüncü madde de nakit ihtiyaçlar için düşük faizli kredi kullanmaktır. Buradan amacınızı gösteren maddeyi işaretledikten sonra, “Devam” butonuna tıklamalısınız.

T.C. kimlik numaranız, cep telefonu numaranız ve doğum tarihi bilgilerinizi girdikten sonra enpara kredi kartı başvurusunu yapabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu değerlendirilmesinin ardından, enpara.com yetkilileri size ulaşacak ve müsait olduğunuz bir tarihte, kartınızın elinize ulaştırılması için randevu alacaklardır. Tüm yapmanız gereken bu kadar.

Enpara Kredi Kartı Özellikleri

 • Sözleşme gereği, enpara.com kredi kartı müşterilerinden hiçbir şekilde aidat almamaktadır. Kartınız elinize ulaştığı andan itibaren, limitiniz dahilinde dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz.

 • Şayet enpara.com kredi kartınızı düzenli olarak kullanıyorsanız, bu durumda yıllık 100 TL hesabınıza yatırılır. 2 yıl boyunca bu kampanya geçerlidir.

 • Taksit erteleme özelliğine sahip bir kredi kartı olan enpara.com, 1000 TL’lik alışverişleriniz için 3 ay erteleme şansı tanımaktadır. Bu erteleme avantajını herhangi bir faiz uygulamadan gerçekleştirir.

 • Kredi kartınız ile anlaşmalı iş yerlerinden yaptığınız harcamalarınız için taksitli ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca CardFinans’a özel birçok kampanya da sunulur.

 • Enpara’nın kredi kartı, bir Platinum Mastercard olma özeliği taşır.

 • Kredi kartınız üzerinden kredi kullanmak için, belirli şartları sağlıyor olmanız gerekir. Banka sistemlerine göre kredi notu değerinizin riskli bölgede yer almaması gerekiyor. Ayrıca düzenli bir gelire sahip olmanız ve geçmiş dönem borçlarınızı sorunsuz bir şekilde ödemiş olmanız gerekmektedir.

 • Öğrenciler ve en hanımları da enpara kredi kartına başvuruda bulunabilirler. Öğrencilerin bu başvuruyu yapmaları için öğrenci belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir.

Enpara Kredi Kartı Kampanyaları

 • Ayın enparalısı olan müşteriler, 31 Mart 2019’a kadar Kidega üzerinden yaptığı 50 TL ve üzeri alışverişlerde 15 TL indirim kazanır. Bunun için tek seferde en az 50 TL’lik alışveriş yapılması gerekir.

 • 1 Ekim 2018 ile 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerli olan “İyi ki bizimlesiniz” kampanyası gereği, 1 yılını doldurmuş olan müşteriler, yıl dönümlerini takiben 2 ay süreyle TL, Dolar ve Euro vadeli hesapları için ek %0.50 faiz kazanır.

 • Ayın enparalısı olan kredi kartı müşterileri, birikim hesapları için +%2 ek faiz kazanır.

 • Kredi kartı kullanıcıları, birikimlerine ek +%1 faiz kazanır.

 • Spotify ve Netflix harcamalarında %50 indirim uygulanmaktadır.

 • Her ay 3 farklı harcamanız için faizsiz ve ücretsiz olarak taksitlendirme avantajından yararlanabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

QNB Finansbank A.Ş.

Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi Kristal Kule Binası No:215 Şişli – İstanbul

Telefon No : 0 (212) 318 50 00

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir