Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Finansbank ülke genelinde çok fazla üye işyeri olan ve müşterilerine harcamalarında yılda 1500 TL’ye varan bedava hediye para kazandıran ürün yelpazesine sahiptir. Birbirinden farklı kişiselleştirilmiş kart özellikleri ve avantajlarından yararlanmanızı sağlar. Finansbank kredi kartları, Finansbank kredi kartı özellikleri ve Finansbank kredi kartı başvurusu gibi tüm içeriklere makalemizden ulaşabilirsiniz. Makalemizde yer alan Hemşire, emekli, doktor, taraftar ve aidatsız olmak üzere çeşitli kartlardan size en uygun olanı seçmeniz kolaylaşacaktır.

Finansbank Kredi Kart Özellikleri

Bankanın prestijli kartı CardFinans, en fazla “Hediye Para” kazandıran kart özelliğine sahiptir. Yılda yaklaşık 1500 TL kadar bedava harcamalar yapabilirsiniz. Ayrıca harcamalara özel indirimli kampanyalar da sunuyor. Örneğin market veya benzin harcamaları, diğer harcamalarından yüksek olanlar, harcama indirim kampanyalarına katılabiliyor. Böylece her ekstrede %5 indirim kazanma fırsatı CardFinans kullanıcılarını bekliyor.

CardFinans kredi kartı ile yapılan 50 TL ve üzeri tek çekim harcamalar, Taksit Kolay kampanyası ile sonradan taksitlendirilebilir. Ekstresinin asgari ödemesini yapanlar ise kalan borcu 6, 9 veya 12 ay vade ile taksitlendirebilir. Ödeme kolaylığı sağlayan kampanyalar, tüm banka müşterileri için tanımlanabiliyor. Harcama öteleme ve taksit mola ise diğer kart özellikleridir.

Fatura ödeme talimatını ücretsiz olarak verdiğinizde, her fatura için Hediye Para kazanma fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca nakde ihtiyacı olanlar, anında kredi çekerek, kefilsiz belgesiz kredi fırsatından yararlanıyor.

Finansbank kredi kartı ile ekstre güvencesi hayat sigortası yaptıranlar, işten ayrılma, hastalık geçirme veya ölüm gibi durumlarda, borçlarını güvence altına alıyor. Bu hizmetten yararlanmak ise oldukça cüzi oranları kapsıyor.

Finansbank Kredi Kartı Başvurusu

Ayrıcalıklı CardFinans kredi kartı başvurusunu hızlı tamamlamak isteyenlerin, T.C. kimlik numarasını 2273’e SMS atmaları yeterlidir. Kısa mesaj ücreti tüm operatörler için 0,65 TL’dir. Başvuru değerlendirmesi hemen yapılır ve sonuç birkaç saniye içerisinde kısa mesajla bildirilir. Finansbank kredi kartı başvurusu yaparken, cep şubesi, internet bankacılığı, çağrı merkezi (0850 222 0 900) ve şubelerden yararlanabilirsiniz. Finansbank web sitesi de hızlı başvuru yapmanızda yardımcı olacaktır.

Finansbank Emekli Kredi Kartı Başvurusu

Bankanın emekli müşterileri için tanımladığı kampanyalar incelendiğinde, 2 adet otomatik fatura ödeme talimatı sözüne karşılık, kart aidatı yansıtılmadığı göze çarpıyor. Ayrıca eğitim ve sağlık programlarına kayıt olunması halinde, tüm emekli kart kullanıcıları bu sektörlerdeki alışverişlerini faizsiz 3 ay taksitlendirme imkanına sahip oluyor. Market ve eczane harcamaları içinse yılda 360 TL indirim fırsatı sunulmaktadır.

Finansbank CardFinans emekli kredi kartı başvurusu, tüm banka kanallarından alınmaktadır. Size uygun olanı seçin ve başvurunuz anında değerlendirilsin.

Finansbank Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Fix, Finansbank’ın aidat almadığı kredi kartı özelliğini taşır. Bu kart kullanıcıları alışveriş sırasında taksit, Parapuan hizmetlerinden ücretsiz yararlanıyor. Anında kredi de kullanabilirler. Fakat artı taksit ve ek Para Puan kampanyalarında yararlanabilmek için Artı Kampanya Paketlerine üye olunmalıdır. Artı Paket ücretleri ise aylık 10 TL olup, 1 yıl boyunca kart sahiplerinin ekstrelerine yansıtılır.

Finansbank aidatsız kart başvurusu için T.C. kimlik numaranızı 3457’ye SMS atmanız yeterli olacaktır. Bankanın diğer tüm kanallarından da başvurular alınmaktadır.

Finansbank Öğrenci Kredi Kartı Başvurusu

CardFinans Go kredi kartı 18-25 yaş aralığındaki öğrencilere avantajlı hizmetlerle sunulmaktadır. Go kredi kartını kullanarak üye işyerlerinden kuyumculuk, yurt dışı harcamaları, taksit yasaklı sektörlerde ekstra 2 taksit kazanma fırsatı verir. Bu kampanyaya kart kullanıcıları ARTI yazıp 2273’e SMS göndererek katılabilirler. Ayrıca öğrenciler karttan 150 TL’ye kadar nakit avans kullanımlarında faiz ödememektedir. Finansbank öğrenci kredi kartı başvurusu, bankanın dijital kanalları ve şubelerinden alınmaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir