Garanti Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ülkemizde bankacılık alanında faaliyet gösteren Garanti Bankası, avantajlı ve kapsamlı kredi kartlarıyla en çok tercih edilen bankalardan birisi olma özelliği taşıyor. Aidatsız kredi kartı, öğrencilere kredi kartı, platinum kredi kartı ve düzenli gelir sahiplerine sunulan kredi kartları gibi çeşitli kartlar sunuyor. Eğer bir kredi kartı almayı düşünüyorsanız, Garanti Bankası kredi kartı özelliklerine ve avantajlarına göz atmalısınız.

Yazımızda, kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler için bazı bilgilerden bahsedeceğiz. Buna göre yıllık kart aidat ücretleri nelerdir, Garanti Bankası kredi kartı başvurusu nasıl yapılır, Garanti Bankası kredi kartının özellikleri ve avantajları nelerdir, gibi sorulara yazımızda yanıt bulabileceksiniz.

Garanti Bankası Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Birçok farklı kanaldan kredi kartı başvurusuna imkan tanıyan Garanti Bankası’na çağrı merkezi aracılığı ile, internet bankacılığı ile, SMS ile, banka şubeleri ile, Garanti Bankası Cep uygulaması ile, ATM’ler aracılığı ile ve resmi internet sitesi aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Alo Garanti müşteri hizmetlerine ulaşmak için arama yapacağınız telefon numarası 444 0 333’tür. Garanti Bankası SMS ile kredi kartı başvurusunda bulunmak için “BONUS” ve “TCKN” bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 3340’a kısa mesajla gönderebilirsiniz. Değerlendirme sonucunuz kısa bir süre sonra tarafınıza mesaj olarak bildirilecektir.

Bonus Flexi kredi kartı talebinde bulunmak içinise “BFLEXI” yazıp 3340’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Üniversite öğrencilerine de kredi kartı hizmeti veren Garanti Bankası, bu başvuruları SMS ile alabilmektedir. Öğrenci kardeşlerimiz bu kredi kartına başvuruda bulunmak için “GENC” yazıp, kısa mesajla 3340’a göndermelidir.

Garanti Bankası Yıllık Kredi Kartı Aidat Ücretleri

Bünyesinde birçok kredi kartı türü barındıran Garanti Bankası, bazı kartlar için yıllık kart aidatı talep etmezken, bazı kart türlerinde aidat almaktadır. Garanti Bankası yıllık aidat ücretleri şu şekildedir:

  • Bonus Genç Kart: 0 TL

  • Bonus Flexi Kart: 0 TL

  • Aynalı Bonus Kart: 102 TL

  • Garanti Bonus Kart: 102,5 TL

  • Garanti Bonus Ek Kart: 51 TL

  • Taraftar Kartları: 102,5 TL

  • Bonus American Express Kart: 134 TL

Garanti Bankası Kredi Kartı Özellikleri Nelerdir?

Bonus Taraftar Kartları: 4 büyüklerin taraftarları için geliştirilmiş bu kart ile hem harcamalarınızdan bonus kazanabilir, hem de takımınıza destek olabilirsiniz. Tasarım olarak takımınızın renkleri ile kart teslim edilir. Koyu taraftarların en çok tercih ettiği kart türlerinden birisidir.

Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı: En yaygın kullanılan kredi kartlarından birisidir. Taksit erteleme, nakit avans çekme, otomatik ödeme talimatı verme gibi birçok avantajla birlikte sunulur. Aynı zamanda harcamalarınızdan bonus kazanabilirsiniz.

Garanti Bonus Genç Kart: Üniversite öğrencileri için verilen bu kart, 18 yaşından 25 yaşına kadar olan tüm öğrencileri kapsar. Tamamen ücretsiz olma özelliği taşıyan bu karta başvuruda bulunmak için herhangi bir belge ibraz etmeniz gerekmez. Bir aylık dönem içerisinde 20 TL’ye kadar bonus para kazanma şansı bulunmaktadır.

Garanti Bankası Bonus Ek Kart: Genellikle ebeveynlerin eşleri veya çocukları için çıkarttıkları bu kartlar, yıllık 51 TL aidat ücretine sahiptir. Diğer Bonus kartlarında olduğu gibi, ek kart kullanıcıları diğer kartlarda olduğu gibi indirimlerden, taksit ertelemeden, bonus para avantajından yararlanabilirler.

Bonus Flexi Kart: Aidatsız kredi kartlarından birisi olan Flexi kullanıcıları, peşin yaptıkları alışverişleri sonrasında taksitlendirme imkanına sahipler. Özellikle yüklü alışverişlerinizde taksitlendirme işlemi çok işinize yarayabilir.

Bonus American Express Kart: En çok bonus kazandıran kart türüdür. Toplamda 12 ay içerisinde 420 TL’ye kadar bonus kazandırmaktadır. Garanti Bankası’nın en yüksek limite sahip kart olma özelliği taşır.

Bonus Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:2 34340 Levent Beşiktaş İstanbul

Tel:+90 212 318 18 18

Faks: +90 212 318 18 88

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir