Halkbank Kredi Kartı Başvurusu

Müşterilerine kredi kartlarıyla avantajlı özellikler sunan Halkbank’ın 3 farklı kredi kartı mevcut. Taksitli alışveriş yapmak isteyenler, uçuş kartı ile bedava mil kazanmak isteyenler ve diğer kredi kartı kullanıcıları için sayısız kampanya sunuluyor. Paraf, Parafly ve Halkcard türlerinden herhangi birisine nasıl başvuruda bulunabileceğini, Halkbank kredi kartı özelliklerini, ne gibi ayrıcalıklara sahip olduğunu yazımızın devamında sizlere açıklayacağız. Bu bilgilere göre, kendinize uygun bir kredi kartı edinebilir; alışverişlerinizde onlarca farklı avantajdan yararlanabilirsiniz.

Halkbank Paraf Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank’ın sunduğu kredi kartlarından birisi olan Paraf, yurt içi ve yurtdışında MasterCard / Visa ve Amex logosu bulunan iş yerlerinde, yurt içinde isse Visa / MasterCard / Amex / Troy logosu bulunan bütün üye iş yerlerinde alışveriş imkanı veriyor. Buna göre Paraf üyesi yurt içi alışveriş noktalarında dilediğiniz gibi taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Buna ek olarak bankanın Paraf kart için sunmuş olduğu diğer avantajlardan yararlanabilirsiniz. Şimdi Paraf kredi kartı başvurusu için tercih edebileceğiniz yöntemlere bakalım.

İnternetten Paraf ve Parafly Kredi Kartı Başvurusu

Halkbank.com.tr adresini ziyaret ederek, “Bireysel” menüsü altında yer alan “Kartlar” – “Kredi Kartları” adımlarını takip ederek, online başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. İnternetiniz olduğu her an, 7 gün 24 saat internetten Paraf kredi kartı başvurunuzu hızlıca yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranız ve doğum tarihinizi girdikten sonra kredi kartı seçiminizi yapmayı unutmayınız.

SMS ile Paraf ve Parafly Kredi Kartı Başvurusu

Hem Paraf hem de aşağıda özelliklerini açıklayacağımız Parafly kredi kartı türlerine SMS ile başvuruda bulunabilirsiniz. SMS ile Halkbank kredi kartı başvurusu için öncelikle cihazınızın SMS uygulamasına giriş yapın ve yeni bir metin oluşturun. Ardından tercih ettiğiniz kredi kartına göre (Paraf veya Parafly), Kart türü bir boşluk, T.C. kimlik no bir boşluk, aylık gelir miktarı bilgilerinizi yazarak 3452’ye kısas mesaj gönderin.

Telefon Bankacılığı ile Paraf ve Parafly Kredi Kartı Başvurusu

İster mesai saatleri içerisinde ister dışında, 365 gün telefon bankacılığı ile Paraf kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz. Halkbank Çağrı Merkezi (0 850 222 0 400)’ni arayarak kredi kartı talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Halkbank ATM ve Halkbank Şubelerden Paraf ve Parafly Kredi Kartı Başvurusu

Mesai saatleri içerisinde banka şubelerine giderek, şahsen kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer Halkbank müşterisi değilseniz, tek başvuru kanalı banka şubeleri ve ATM’lerdir. Diğer kanallardan müşteriler başvuruda bulunabilir. Başvurunuzu Halkbank Dialog (0 850 222 0 400)’dan, Halkbank İnternet Şubesi’nden veya şubelerden öğrenebilirsiniz.

Halkbank Parafly Kredi Kartı Başvurusu

Yurt içinde veya yurt dışında sıklıkla havayolu seyahati gerçekleştiriyorsanız, Parafly kredi kartı tam da size göre. Parafly ile erişebileceğiniz ayrıcalıklar:

  • ParafPara: Paraf üye iş yelerinden yapılan alışverişlerde ParafPara kazanabilirsiniz. Kazanılan ParafParalar, Artan ParafPAra uygulaması sayesinde çok daha değerli oluyor. Mevcut kredi kartınızdan kazandığınız bu ParafParalar, harcamalarınıza göre katlanıyor.
  • 5 Kat ParafPara: Yurt dışında yapılan alışverişlerde 5 kat daha fazla ParafPara kazanabilirsiniz. Bunun için alışverişlerinizi, Paraf üye iş yerlerinden yapmanız gerekmektedir. Ayrıca Seyahat Hattı aracılığı ile yaptığınız alışverişlerden de belirlenen oranlarda ParafPara kazanmanız mümkün.
  • Taksit: Harcamalarınızı dilediğiniz gibi taksitlendirebilirsiniz.
  • Artı Taksit ve Taksit Erteleme: Taksitli alışverişleriniz için daha fazlasını talep edebilirsiniz. Örneğin 3 taksitli bir alışverişinizi, Halkbank Dialog, Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube ile 5 veya 6 takside çıkarabilirsiniz.
  • Sonradan Taksit: Peşin olarak yaptığınız harcamalarınız için dilediğiniz an artı taksit talebinde bulunabilirsiniz.
  • Fatura Ödeme Talimatı: Takip etmekte zorlandığınız veya düzenli olarak ödenmesini istediğiniz tüm faturalarınızı, Halkbank’ın tüm kanallarından talimat vererek ödeyebilirsiniz. Bu sayede faturaların gününü takip etmeniz gerekmez.
  • Kredi Kartından Kira, Aidat ve Eğitim Gibi Talimatlar: Yalnızca faturalarınız değil, sabit ödemeleriniz için de talimat verebilirsiniz.
  • Borç Taksitlendirme: Mevcut kredi kartı borçlarınızı ödemekte zorlandığınız dönemlerde, borç taksitlendirme talebinde bulunarak; daha geniş aylara yayabilirsiniz.
  • HGS Uygulaması: Hızlı Geçiş Sistemi için para ekleme, hesap görüntüleme, geçiş bilgileri sorgulama gibi çeşitli işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
  • YP Hesap Özeti: Kredi kartından yaptığınız harcamaları ve ekstre detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

Halkbank Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faiz Oranı: 1.60

Gecikme Faizi: 2.00

Nakit Avans Faizi: 1.60

Sonradan Taksit Faizi: 1.60

Taksitli Nakit Avans Faizi: 1.60

Adres:

Genel Müdürlük (Batı Ataşehir)

Barbaros Mahallesi, Şebboy Sokak No:4/1 34746 Ataşehir / İstanbul
Telefon: (0216) 503 70 70
Faks: (0212) 340 93 99

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir