Kredi Kartı Taksitlendirme

Kredi kartı taksitlendirme işlemi, tüm bankaların belirli koşullar dahilinde, tek çekim yapılan harcamanın, sonradan taksitlendirilebilme özelliğini taşır. Böylece harcamalarınız bütçenizi aştığında, bankanızla iletişime geçerek, alışverişinizi 3-6-9-12 vade seçeneklerinden biriyle taksitlendirirsiniz. İşlemin yapılabilmesi için alışverişin dönem borcuna yansıması, provizyonda olmaması ve ekstrenin kesilmemiş olması gerekir.

Kart kullanıcıları, işlem iptali istediğinde, taksitlendirme yapıldığı gün ücret veya faiz ödemeden, erken kapama yapabilir. Sonraki günlerde iptal talebi olması halinde, günlük yansıtılan faiz karta iade edilmeyecektir. Makalemizde kredi kartı taksitlendirme ile ilgili tüm detayları, kredi kartı taksitlendirme yapan bankaları ve şartlarını inceleyebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Akbank Axess kredi kartının “Taksit İste” özelliğini kullanarak, 50 TL ve üzeri tek çekim alışverişler ve nakit avans harcamaları, sonradan taksitlendirilebilir. Taksit İste hizmeti aylık %2,25 faiz oranı ve 2 aydan 12 ay vade seçeneğiyle sunulur. Akbank kredi kartı taksitlendirme işlemine Axess mobil, Akbank Direkt internet, Direkt mobil ve çağrı merkezi (444 2 525) aracılığıyla başvurabilirsiniz. Talebe istinaden banka cep telefonunuza bir kod gönderir. Bu kodu 5990’a SMS atmanızla birlikte alışverişiniz ekstrenize taksitli olarak yansıtılır.

QNB Finansbank Kredi Kartı Taksitlendirme

CardFinans kartınızla yapacağınız 50 TL ve üzeri alışverişinizi, ekstreniz kesilmeden, 3-6-9-12 vade seçeneklerinden biriyle taksitlendirebilirsiniz. “Taksit Kolay” faiz oranı %2,25 olup, maksimum 100 TL’ye kadar hizmet verilir. Ek kartlar hizmetten yararlanabilir, fakat nakit avans işlemleri için Finansbank kredi kartı taksitlendirme yapılamıyor.

Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

World kredi kartı hizmetlerinden “Harcama Taksitlendir” özelliğini kullanmak isteyen Yapı Kredi müşterileri, 2 veya 3 ay vade seçeneğinden yararlanabiliyor. İnternet ve mobil şube üzerinden taksitlendirme yapılabilir. Yapı Kredi Bankası kredi kartı taksitlendirme faiz oranı 2 ay vadede %1,35 olurken, 3 ay vadede ise %2,70’dir.

Vakıfbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Bankanın “Peşine Taksit” kredi kartı özelliğini kullanarak 100 TL ve üzeri harcamalar 9 aya varan taksit seçeneğinden yararlanmak mümkün. Aylık %2,25 faiz oranı ile Vakıfbank kredi kartı taksitlendirme işlemini, internet bankacılığı veya telefon bankacılığı (0850 222 0 724) aracılığı yapabilirsiniz. Bankanın SMS göndermesi durumunda, işleme SMS ile de onay verilebilir. Ek kartlar da taksitlendirmeden yararlanabilir.

Garanti Kredi Kartı Taksitlendirme

Peşin ödediğiniz alışverişlerini, sonradan taksitlendirmek istediğinizde, Alo Garanti (444 0 333), cep şubesi ve internet şubesi üzerinden kredi kartı işlemleri altında, “İşlem Taksitlendirme” hizmetine başvurabilirsiniz. 100 TL ve üzeri harcamaları kapsayan kampanyaya göre, Garanti müşterileri 2, 3, 5, 6, 8 ve 11 ay vadelerle, %2,25 faiz oranıyla taksitlendirme yapabiliyor. Talep edilmesi halinde taksitlendirilen işlemin erken kapaması talep edilebilir.

İş Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

İş Bankası Maximum kart kullanıcıları tek ödemeli alıverişlerini 3 veya 6 ay vade seçeneğiyle, taksitlendirme hizmetinden yararlanıyor. Kampanya 50 TL ve üzeri harcamaları kapsarken, faiz oranı ise %2,99’dan başlar. İş Bankası kredi kartı taksitlendirme hizmetine, İşCep, internet şube, mobil şube ve çağrı merkezinden (0850 724 0 724) başvurulabilir. Elektronik sektörü için maksimum 3 taksit seçeneği vardır.

Denizbank Kredi Kartı Taksitlendirme

Peşin alışverişler “Peşine Taksit” imkanı ile 12 aya kadar sonradan taksitlendiriliyor. Harcamanın dönem içi hareketlerine yansımasından sonra, tutarın 100 TL ve üzeri olması halinde %2,25 faiz oranı yansıtılarak hizmet alabilirsiniz. Denizbank kredi kartı taksitlendirmeye internet bankacılığı ve çağrı merkezi (0850 222 0 800) üzerinden başvurabilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Taksitlendirme

“Sonradan İşlem Taksitlendirme” hizmetiyle Bankart Kombo kredi kartıyla yapılan peşin harcamalar 12 aya kadar bölünebiliyor. Maksimum 5.000 TL’ye kadar tutarlar kampanyaya dahildir. Bankart mobil, Ziraat mobil, internet ve müşteri iletişim merkezinden destek alınabiliyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir