Passolig Kredi Kartı Başvurusu

Passolig kredi kartları, taraftarların maç biletlerini alırken kullandıkları, stadyuma giriş için gereken kart özelliğini taşıyan ve alışveriş yaptıra çeşitli avantajlara sahiptir. Passolig kart kullanıcıları, alışveriş yaptıkça kulüplerine de kazanç sağlamış oluyor. 2014 yılından itibaren sporseverlerin maç biletlerini yalnızca Possolig kartları ile alabildiğini de unutmayınız. Bu uygulamayla elektronik ortamdan hızlı bilet alımı sağlanmaktadır.

Taraftar kendi takımının Passolig kartını almasının ardından, maç biletleri kombine de dahil olmak üzere kartlarına otomatik tanımlanır. İstenildiğinde kart ile elektronik ortamlardan ödemesi yapılarak, bilet satın alınabilir. Satın aldığınız maçın detayları ise kart sahibine SMS ve e-posta ile bildirilmektedir.

Passolig Kredi Kartı Avantajları

Passolig kart avantajlarından futbol müsabakalarına katılmak isteyenler yararlanabildiği gibi, toplu taşıma araç kullanımı da yapılabiliyor. Ayrıca kredi kartı özelliği sayesinde, bankaların sunduğu tüm avantajlardan, Possolig kredi kartı ile de yararlanılabilir. Kredi kartına ek, banka kartı ve ön ödemeli kart olarak da kullanılma özelliğine sahiptir.

Nakde ihtiyacınız varsa kartın nakit çekme özelliğini kullanıp, nakit avans çekilebilir. Nakit veya taksitli nakit avans aylık faiz oranı ise %2,25’tir. Taksitli nakit avans çekimlerinde ise 12 ay vade seçeneği bulunmaktadır. İşlem tüm banka ATM’lerini kullanarak, Passolig internet şubesi ve 0850 724 33 44 çağrı merkezi aracılığıyla yapılabiliyor. ATM dışı kanallardan yapılan kullanımlar için tutar EFT veya havale yapılmak istendiğinde ise ücret alınmamaktadır.

Kredi kartı özelliği kullanılarak yapılan 50 TL ve üzeri harcamalar ise 2 veya 12 ay vadeye kadar işlem ücretsiz ve %2,25 faiz oranıyla sonradan taksitlendirilebilir.

İnternet alışverişlerine kısıtlı gelen Passolig kredi kartınızı SANAL yazıp kartın son dört hanesini yazarak 6033’e SMS gönderip açabilirsiniz. Ayrıca tek seferde 90 TL’ye kadar, maksimum 270 TL’ye kadar harcamalar temassız kart özelliği kullanılarak yapılabiliyor.

Passolig kredi kartı ile harcamalar yapıldıkça, kulübünüz ve Türk Futbolu da kazanacaktır.

Passolig Kredi Kartı Başvurusu

Takımınızın kredi kartını kullanmak ve kulübünüze destek olmak için Passolig kredi kartı başvurusu yapmak isteyenler, yalnızca dijital kanalları kullanabilmektedir. Passolig web sitesi üzerinden başvuru ekranına ulaştıktan sonra, ilgili forma bilgilerinizi yazmalısınız. Başvuru sırasında cep telefonunuz da yanınızda olmalıdır. Sistem üzerinden fotoğraf yükleme ve ödeme işlemlerini de gerçekleştireceksiniz. Başvuru sırasında belirtilen adrese kurye aracılığıyla kartınız gönderilir.

Passolig Kredi Kartı Yıllık Kart Aidatı

Kulüp bazında Passolig kart kullanım bedeli değişkenlik gösterecektir. Buna göre uygulanan ücretler, Osmanlı Spor, Ordu Spor ve Buca Spor logolu kartlarda 22.15 TL, Bursaspor için 29 TL, Ankaragücü için 30 TL’dir. Beşiktaş ve Galatasaray kulüpleri için kart ücreti 41.59 TL, Fenerbahçe için 39 TL ve Trabzonspor içinse 35.50 TL olacaktır. Diğer tüm spor kulüplerin e-bilet yıllık kullanım ücreti ise 22.12 TL’dir. Senede bir yıl kart borcu olarak ekstreye yansıtılır.

Passolig Kredi Kartı Borcu Ödeme Kanalları

Kart borcu ödemesini, hesabınızdan otomatik ödeme talimatı vererek yapabilirsiniz. Buna ek PTT şubeleri, PTTMatikler, Akbank ve Vakıfbank ATM’leri, N Kolay şubeleri, bankalardan EFT yaparak kart borcu ödemesi yapılabiliyor.

18 Yaşından Küçükler için Passolig Uygulaması

Passolig kredi kartı 18 yaşından küçüklere sağlanamamaktadır. Bunun yerine kişiler stadyumlara girmek ve maç bileti ödemek için elektronik kart yani Passolig ön ödemeli kart talebinde bulunmalıdır.

Passolig Ön Ödemeli Kart

Kredi kartı özelliği taşımadığından Passolig Cüzdan hizmetinden yararlanan kişiler, alışveriş yapmak veya bilet satın almak istediklerinde, karta bakiye yüklemelidir. Böylece yanınızda para taşımadan harcama yapma ve bilet temin etme hizmetlerinden yararlanacaksınız.

Passolig ön ödemeli karta 18 yaşından büyük kişiler, kredili destek hesabı tanımlatarak, hesaplarında para olmasa da alışveriş yapmaya, bilet alımlarına devam edebiliyor. Borç ödemesi Passolig kredi kartı ödeme kanallarıyla aynıdır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir