SMS ile Kredi Veren Bankalar

Banka ürün ve hizmetlerinin pek çoğu dijital ortamlardan (internet bankacılığı, mobil bankacılık, vb.) yapılabiliyor. SMS bankacılığı da hızlı başvuru yapmak isteyenlerin tercih ettiği bir sistemdir. Şubede sıra beklemeden, zaman kaybı yaşamadan, gerekli bilgilerle birlikte bankanın SMS numarasına mesaj atarak başvuru yapılabiliyor. Neredeyse her bankanın bu hizmeti tüketicilere vermesiyle birlikte hepsinin başvuru sırasında kişiden talep ettiği bilgiler farklılık göstermektedir. Yazımızda yer verdiğimiz SMS ile kredi veren bankaların faiz oranlarını öğrenebilir, başvuru bilgilerinden yararlanarak, hızlı başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Garanti Bankası SMS Kredi Başvurusu

Bankaya SMS ile kredi başvurusu yapmak için DURUM yazıp, T.C. kimlik numaranızı da ekleyerek 3399’a gönderebilirsiniz. Sonuç anında cep telefonunuza bildirilir. Olumlu değerlendirilen kredi tutarını almak için şubeye gitmenize de gerek yok. Paranızı hesabınızdan çekebilirsiniz. Garanti Bankası ihtiyaç kredisi ürününü %2,45 faiz oranıyla kullandırmaktadır. Garanti ihtiyaç kredisi için SMS kanalını kullanabileceğiniz gibi ALO Garanti veya Garanti Mobil uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Denizbank SMS Kredi Başvurusu

Cebimde Kredi hizmeti ile Denizbank’a SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. KREDİM yazarak, T.C. kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz yeterlidir. SMS ile 55.000 TL’ye kadar kredi kullanımına onay verilmektedir. Kefil ve evrak olmadan, 5 dakika içerisinde başvuru sonucu bildirilir. Olumlu değerlendirme sonrası kişi en yakın Denizbank şubesine giderek tutarı alabilir. Denizbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,29’dur.

İş Bankası SMS Kredi Başvurusu

İş Bankası’na SMS ile kredi başvurusunda bulunurken, sırasıyla büyük harflerle NAKİT yazıp, T.C. kimlik numarası, kredi tutarı, aylık gelir de eklenerek 4402’ye gönderebilirsiniz. Faiz oranı %2.45 olmakla birlikte, kişinin kredi notuna göre farklılık gösterebilir. Başvuru sonrası sonuç hemen bildirilecektir.

Yapı Kredi SMS Kredi Başvurusu

Başvuru sonucunuza 24 saat içerisinde yanıt alabileceğiniz Yapı Kredi ihtiyaç kredisine SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bireysel veya Konut yazıp birer boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı, aylık net gelirinizi sırasıyla yazarak 4411’e SMS ile gönderin. Yapı Kredi Bankası’nın bireysel kredi faiz oranları %2,16’dan başlıyor ve kişinin kredi notuna göre değişiyor.

QNB Finansbank SMS Kredi Başvurusu

T.C. kimlik numaranızı 5030’a SMS atarak, QNB Finansbank’a hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredinizi bankanın %1,99’dan başlayan faiz oranı, 36 ay vade ve 3 ay erteleme avantajlarından yararlanarak kullanabilirsiniz.

Halkbank SMS Kredi Başvurusu

Hızlı Kredi adı altında kredi başvurusunu SMS ile yapmak isteyen kişiler, KREDİ yazıp aralarında boşluk bırakarak T.C. kimlik numarası, aylık gelir, kredi tutarı da yazıldıktan sonra 3452’ye mesaj atılmalıdır. Halkbank, dijital kanallardan yapılan başvurularda maksimum 15.000 TL tutarlı krediye onay vermektedir. Kredi %1,99 faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğiyle, ödeme koşulları bakımından oldukça avantajlı görünüyor.

Vakıfbank SMS Kredi Başvurusu

Bankanın maaş müşterileri kredi hizmetinden 30.000 TL’ye kadar ve %2,29 faiz oranı, maaş müşterisi olmayanlar ise maksimum 9.000 TL ve %2,49 faiz oranıyla yararlanabiliyor. Başvuru yapacak kişi TIK yazıp boşluk bırakıp T.C. kimlik numarasını da yazdıktan sonra 5724’e göndermelidir. Başvurular (02:50-03:30) saatleri dışında her zaman kullanılabilir.

Akbank SMS Kredi Başvurusu

Akbank’tan 20.000 TL’ye kadar kredi kullanabileceğiniz SMS ile başvuru için Kredi yazdıktan sonra bir boşluk bırakıp, T.C. kimlik numaranızı da yazarak 4425’e gönderebilirsiniz. Akbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,52 olup, maaş müşterilerine daha uygun koşullar sağlanmaktadır.

TEB SMS Kredi Başvurusu

Pratik ihtiyaç kredisi ürünü ile TEB’dan 12.500 TL’ye kadar hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın müşterisi olun veya olmayın T.C. kimlik numaranızı 4466’ya SMS atın, kredi sonucu hemen cebinize gelsin. TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı müşteri kredi notuna göre değişiyor.

Ziraat Bankası SMS Kredi Başvurusu

SMS Bankacılığı ile çeşitli hizmetler veren Ziraat Bankası’na kredi başvurusunda bulunmak için TUKETICI yazdıktan sonra aralarında birer boşluk bırakın ve T.C. kimlik numaranızı, kredi tutarını, vadesini ve aylık gelirinizi de ekleyerek 4747’e gönderin. Ziraat Bankası %1,95’den başlayan faiz oranları ile ürün kullandırmaktadır.

Şekerbank SMS Kredi Başvurusu

Şubeye gitmenize gerek kalmadan hızlı başvuru yapmak için Kredi yazıp T.C kimlik numaranızla birlikte 1953’e SMS atmanız yeterlidir. Başvurular anında değerlendirmeye alınır. Bu kanalla 100.000 TL’ye kadar kredi kullanabilirsiniz. Şekerbank ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,47’den başlar ve 36 ay vade seçeneği sunar. Onaylanan tutarın binde 5’i kadar kredi tahsis ücreti alınır.

SMS Kredisi Alabilmek için Gerekli Şartlar

Finansman desteği sunan bankaların ihtiyaç kredisi ürününden yararlanmak isteyen kişiler, ürün hizmet politikasına göre bazı şartları yerine getirmelidir. Buna göre, ilk öncelik başvuru sahibinin 18 yaşından büyük ve kredi notu yüksek olması gerekiyor. Kredi notu Findeks üzerinden öğrenilebilir. Bir bankaya SMS ile başvuru yapılması halinde, başka bir bankaya başvuru yapmak için acele de etmemelisiniz. Çok sayıda başvuru yapıldığını fark eden bankalar, değerlendirmeye olumlu yanıt vermemektedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir