Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde kredi kartı kullanımında en çok tercih edilen bankalardan birisi olan Yapı Kredi, birçok avantajlı kullanım imkanı sunuyor. Alışveriş tutkunları, dünyayı gezmek isteyen gençler ve taksitli alışveriş yapılamayan yerlerde bile taksitle alışveriş yapmak isteyenlerin ilgi duyduğu Yapı Kredi kredi kartlarına nasıl başvuruda bulunabileceğinizi ve ne Yapı Kredi kredi kartı özelliklerini yazımızda öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Bankanın kredi kartlarına başvurmak için en hızlı ve en güvenli yöntem resmi web sitesidir. yapikredi.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra, üst kısımda yer alan “Bankacılık Hizmetlerimiz” menüsü içerisinde “Bireysel” sekmesi altında “Kartlar” bölümüne giriş yapmalısınız. Bu sayfa ile yalnızca Yapı Kredi Kredi kartı başvurusu yapmazsınız, ayrıca kredi kartlarının özelliklerine, banka kartlarının özelliklerine ve ön ödemeli kartların özelliklerine erişebilirsiniz. Sağ kısımda yer alan “Web’ten Kredi Kartı Başvurusu Yapmak İstiyorum” yazısına tıklayarak, başvuru ekranına gelebilirsiniz. Bu sayfada sizden istenen bilgiler T.C. kimlik numarası, cep telefonu ve ekranda görünen güvenlik kodu olacaktır. Bilgileri eksiksiz girdikten sonra başvurunuz işleme alınır. Bir önceki sayfadan ise başvurularınızı görüntüleyebilir ve durumunu öğrenebilirsiniz.

Yapı Kredi Kredi Kartları

  • Yapı Kredi World

  • Yapı Kredi World Gold

  • Yapı Kredi World Platinum

  • Yapı Kredi Adios

  • Yapı Kredi Adios Premium

  • Yapı Kredi Crystal

  • Yapı Kredi Play

  • Yapı Kredi Opet

  • Yapı Kredi KoçAilem

Bu kartların her biri, birbirinden farklı özelliklere ve kampanyalara sahiptir. Kimisi bol seyahat edenler için avantajlı özellikler sunarken, kimisi pahada ağır şeyleri almak için ideal olabilir. Şimdi bu kartlar arasından en çok tercih edilen 3’ünün, avantajlı Yapı Kredi Kredi kartı özelliklerinden bahsedelim.

Yapı Kredi World Card Özellikleri

Dünyanın en değerli 10 kredi kartından birisi olan tek Türk kredi kartı World Card, anlaşmalı iş yerlerinden yapılan alışverişlerde Worldpuan ve taksit imkanı sunuyor. Bu kart ile size özel sunulabilecek kampanyalardan, ayrıcalıklı bazı hizmetlerden yararlanabilirsiniz. Kazandığınız Worldpuan’larınızı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Turkcell müşterisi iseniz, Hızlıcep ile istediğiniz yerden tek bir SMS ile Hazır Kart TL paketi yükleyebilirsiniz. Kredi kartınızla taksitli nakit avans seçeneğinden yararlanabilir ve 5-12 ay arası düşük faiz oranlarıyla geri ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi World Platinum Card Özellikleri

World Platinum Card, gezmeyi seven ve bol indirim seçeneğinden yararlanmak isteyenler için ideal bir seçim olabilir. Bazı seçkin otel ve restoranlarda kart sahiplerine indirim ayrıcalığı sunulmaktadır. İstanbul, Antalya ve bazı diğer illerdeki geçerli restoranlardan ve otellerden yapacağınız harcamalarınız için %10 indirim uygulanır. Aylık en fazla 500 TL indirim uygulanır ve tek seferde en fazla 100 TL indirim uygulanabilir. Platinum Card sahipleri Genel danışma, ev asistan hizmetleri, teknik asistan hizmetleri ve medikal asistan hizmetleri gibi birçok farklı ayrıcalığa da sahiptir. Bunun yanında araç kiralama hizmetinde %35 indirim uygulanır. Yurtdışı seyahatlerinde seyahat sigortasından yararlanabilir ve bunun için ekstradan sigorta poliçesi almanız gerekmez.

Yapı Kredi World Gold Card Özellikleri

Yol yardımından Sosyal Etkinlik Hizmetleri’ne, Tıbbi danışma hattından elektrik problemlerine kadar çeşitli birçok konuda destek almak için 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı size yardımcı olacaktır. Yapı Kredi Asistan Hizmetleri’nden yararlanabileceğiniz gibi, Yapı Kredi Shuttle ayrıcalığı ile havaalanı transferlerinde indirimli fiyatlardan da yararlanabilirsiniz. Ayrıca araç kiralama, kültürel aktiviteler, restoran bilgileri, seyahat gibi birçok organizasyonunuz için destek talep edebilirsiniz.

Yapı Kredi World Card Kredi Kartı Faiz Oranları

Alışveriş Faizi: %1,60

Nakit Çekim Faiz Oranı: %1,60

Taksitli Nakit Avans Faiz Oranı: %1,60

Gecikme Faizi: %2,00

Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. – Genel Müdürlük

Adres: Yapı Kredi D Blok Plaza Büyükdere Cad. Levent 34330 Beşiktaş-İstanbul

Telefon: 90(212) 339 70 00

Faks: 90(212) 339 60 00

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir